Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ!

ВІТАННЯ!

Шановні аграрії Добровеличківщини!

Прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

Ще  з прадавніх часів Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю.

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала натрудженим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Ми з  глибокою повагою і шаною  щиро вдячні усім хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва - за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за невтомні руки. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою.

Бажаємо Вам прихильної долі, вагомих здобутків, невичерпної енергії та професійної удачі!  Щастя, здоров’я, добробуту та подальших успіхів  у вашій роботі.  Нехай врожаї завжди будуть щедрі, а погода та природа незмінно допомагають  Вам.

Добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!

З повагою голова Добровеличківської селищної ради             Володимир  Осієвський