Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Привітали аграріїв!

Привітали аграріїв!

Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Тож, саме сьогодні, 19 листопада, у приміщенні Добровеличківського «Центру культури і дозвілля» відбувся концерт присвячений Дню працівника сільського господарства України.

Як завжди, представники культурної самодіяльності нашої громади представили для всіх присутніх свої найкращі номери. Так,  з професійним святом аграріїв вітали хореографічні колективи «Перлина» та «Феєрія», музичний дует Олега Юкельсона та Оксани Піщаної, вокалісти КЗ «Центр культури і дозвілля» Євгеній Алійчук,  Світлана Алдиковська та Вікторія Сметаніна, вокальні ансамблі «Калинонька», «Степограй» та «Вербичинька»,  хоровий колектив «Надвечір’я» (керівник Микола Торбовський) та солістка Добровеличківської мистецької школи  Анастасія Трощинська.

Не обійшлося й без нагородження найкращих у сфері сільського господарства громади.

Так, з рук заступника голови селищної ради Валентини Саакян грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації та Новоукраїнської районної ради було нагороджено Клименка Олександра Олександровича – тракториста СФГ «Центр» селища Добровеличківка Новоукраїнського району Кіровоградської області за значний внесок у розвиток агропромислового комплексу району, багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки та з нагоди Дня працівників сільського господарства України.

Також, за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток сільського господарства, любов до своєї справи та з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства Грамоту Добровеличківської селищної ради отримав Зайцев Олександр Миколайович – тракторист, комбайнер СФГ Олександра Мізецького;

За постійну турботу, матеріальну і фінансову підтримку, розуміння та співпрацю у створенні сучасного та привабливого освітнього середовища для юних жителів громади та з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства Подякою Добровеличківської селищної ради нагороджено:

• директора ТОВ «Діалог» БАСИСТОГО Володимира Васильовича;
  • фізичну особу-підприємця ДЕЖНЮКА Івана Миколайовича;
  • фізичну особу-підприємця ДЕЖНЮК Галину Петрівну;
  • голову фермерського господарства «ЄВГЕН» КУДЕЛЮ Михайла Миколайовича;
  • голову селянського фермерського господарства О.О.Мізецького МІЗЕЦЬКОГО Олександра Олександровича;
  • генерального директора ТОВ «Завадське» МЕДВЕДЄВА Вадима Євгенійовича;
  • заступника директора ТОВ «Завадське» МОВІЛЯНУ Вадима Валерійовича;
  • голову ФГ «Неофіта» НЕОФІТУ Ігоря Богдановича;
  • директора відділення ТОВ «Згода» ПРОЦЕНКО Марину Миколаївну;
  • голову ФГ «Новий час» СЕЛЕЦЬКОГО Владислава Петровича;
  • генерального директора ТОВ «Згода» СОЛОВЧУКА Івана Михайловича;
  • директора відділення ТОВ «Згода» ТУПЧІЄНКА Сергія Анатолійовича;
  • голову ФГ «Скіфи+» ФІЩЕНКА Андрія Миколайовича;
  • керівника фермерського господарства «Череп Надії Миколаївни» ЧЕРЕП Надію Миколаївну.

Шановні аграрії, від імені всього колективу Добровеличківської селищної ради,  бажаємо Вам, щоб і надалі рясно колосилися щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту нашої громади та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять Вас природні стихії, а Ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!