Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 21 листопада в Україні відзначають День десантно-штурмових військ ЗСУ

21 листопада в Україні відзначають День десантно-штурмових військ ЗСУ

Шановні  воїни-десантники!

Прийміть щирі вітання з професійним святом — Днем Десантно-штурмових військ Збройних Сил України!

Десантно-штурмові війська – легендарні підрозділи Збройних Сил, що виконують найважчі завдання, завжди на вістрі атаки та в епіцентрі бойових зіткнень.

Воїни-десантники успадкували кращі національні бойові традиції, нинішнє покоління марунових беретів золотими літерами вписало свої імена в історію воєнного мистецтва. Саме українські десантники у 2014 році разом зі спецпризначенцями першими піднялися для відсічі агресії Росії проти України, а гасло «Ніхто, крім нас!» для української «крилатої піхоти» є орієнтиром у справі захисту рідної землі, відновлення її територіальної цілісності та суверенітету. Тож героїзм та славетні подвиги підрозділів Десантно-штурмових військ вже стали невід’ємною частиною новітньої історії.

Ми висловлюємо щиру подяку всім військовослужбовцям Десантно-штурмових військ за віддану службу Батьківщині та зразкове виконання поставлених завдань! Бажаємо Вам легкої служби, надійних товаришів та міцного здоров’я, бойової вдачі та миру в родинах!

Вічна пам’ять і слава полеглим у боях за незалежність та територіальну цілісність України героям-десантникам!

Слава українським воїнам! Слава Україні!

З повагою голова Добровеличківської селищної ради             Володимир  Осієвський