Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Добровеличківська громада розпочала процес розроблення Стратегії розвитку нашої території!

Стратегія розвитку громади є одним із ключових документів, що визначає стратегічне бачення громади та описує шляхи і засоби досягнення цілей.

Радо повідомляємо, що Добровеличківська громада увійшла до списку переможців відбору громад, які отримають експертну підтримку від регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Кіровоградській області в питаннях розробки стратегій місцевого розвитку!

Саме сьогодні Володимир ОСІЄВСЬКИЙ, разом з іншими головами громад-переможців, взяв участь в ознайомчій онлайн зустрічі з керівником регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Кіровоградській області Олегом ЯРЕМЕНКОМ та експертами із розробки стратегій місцевого розвитку Денисом АБРАМОВИМ та Олегом КАРИМ на якій відбулося знайомство учасників та обговорення подальших кроків співпраці у підготовці стратегій місцевого розвитку.

Всі новин щодо процесу розроблення Стратегії нашої громади будуть висвітлені на офіційному веб-сайті селищної ради та на сторінці у Facebook.

Запрошуємо всіх, хто хоче, щоб ваша думка була почута та врахована, долучитися до роботи з розробки стратегічного плану розвитку Добровеличківської територіальної громади шляхом активної участі в опитуванні, заповнюючи анкети в електронному та паперовому вигляді. Анкетування відбудеться згодом. Слідкуйте за новинами сайту!