» » Землекористувачі Добровеличківського району сплатили до місцевого бюджету близько 5 млн. гривень

На обліку в Добровеличківському відділенні Новоукраїнської ОДПІ ГУ Міндоходів у Кіровоградській області перебуває 195 СГ-юридичних осіб та 143 фізичних осіб-підприємців – платників земельного податку та орендної плати.

З початку року до місцевого бюджету Добровеличківського району  надійшло 4963,4 тис. грн. плати за землю, в тому числі від юридичних осіб – 4375,1 тис. грн., від фізичних – 588,2 тис. гривень.

У загальній сумі надходжень податків та зборів до місцевого бюджету, що контролюються податковою інспекцією району, частка сплаченого податку за землю склала 15,1%.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ