» » Про створення Служби фінансових розслідувань та податкові новини– на семінарі для платників

Під час чергового семінару для юридичних осіб, що відбувся в приміщенні адмінбудинку Добровеличківського відділення Новоукраїнської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області, були розглянуті основні новини податкового законодавства, робота електронних сервісів Державної фіскальної служби та Концепція реформування податкової системи.

Присутніх ознайомлено із законодавчими актами, якими внесені зміни до Податкового кодексу. Зокрема, щодо впровадження електронної системи адміністрування ПДВ, оподаткування пасивних доходів, відповідно до яких до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід у вигляді процентів, який оподатковується за ставкою 15 відсотків, а також запровадження з 04.08.2014 року військового збору.

Учасники семінару ознайомились з Концепцією реформування податкової системи, відповідно до якої в Україні буде скорочено кількість податків з 22 до 9. З метою скасування податкового обліку і забезпечення ведення єдиного бухгалтерського обліку Урядом запропоновано реформувати порядок оподаткування податком на прибуток. Також пропонується створення Служби фінансових розслідувань, метою діяльності якої є посилення фінансового захисту держави та протидії корупції.

Присутнім було запропоновано більш детально ознайомитись з Концепцією на сайті Державної фіскальної служби України www.sfs.gov.ua та скористатись можливістю надати свої зауваження та пропозиції щодо діяльності новоствореного відомства.

Платникам податків нагадали про можливість безкоштовно отримати ключі електронного цифрового підпису для звітування засобами Інтернет та роз’яснили переваги подання звітності в електронному вигляді.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ