» » Робота автомобільного транспорту Добровеличківського району у січні–вересні 2016 року

Робота автомобільного транспорту Добровеличківського району

у січні–вересні 2016 року

У січні–вересні 2016р фізичними особами–підприємцями Добровеличківського району перевезено 48,4 тис.т вантажів, що на 36,5% менше ніж у січні–вересні 2015р., вантажооборот зменшився на 6,5% і становив 11,4 млн.ткм.

Питома вага вантажних перевезень по району у загальному обсязі вантажних перевезень по області склала 1,6%.

У січні–вересні 2016р. перевізниками Добровеличківського району перевезено 86 тис.пасажирів, що на 38,2% менше ніж у січні–вересні 2015р., пасажирооборот зменшився на 46,7% і склав 1,7 млн.пас.км.

Питома вага пасажирських перевезень по району у загальному обсязі пасажирських перевезень по області склала 0,2%.

Головне управління статистики у Кіровоградській області - www.kr.ukrstat.gov.ua