» » Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу на території області через АЗС у вересні 2016 року

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу

на території області через АЗС

у вересні 2016 року

У вересні 2016р. на території області 209 автозаправних станцій здійснили продаж світлих нафтопродуктів та газу на суму 188,6 млн.грн.

Бензину моторного реалізовано 3,3 тис.т, пропану та бутану скраплених – 2,1 тис.т, газойлів (палива дизельного) – 1,8 тис.т, газу природного скрапленого або у газоподібному стані (метану) – 0,3 тис.т.

В обсязі реалізованого бензину моторного найбільшим попитом користувався бензин моторний марки А–92, частка продажу якого у загальному обсязі склала 68,4%, найменшим – А–80.

Станом на 1 жовтня 2016р. запаси бензину моторного на АЗС області становили 3 тис.т, газойлів (палива дизельного) – 1,4 тис.т, пропану та бутану скраплених – 0,2 тис.т.

Головне управління статистики у Кіровоградській області - www.kr.ukrstat.gov.ua