» » Великі українські врожаї та використання пільг мають забезпечувати високий рівень життя селян

В Добровеличківському відділенні Новоукраїнської ОДПІ відбулася зустріч керівника    відділення  Едуарда Коротєєва  з посадовими особами органів місцевого самоврядування з питань організації роботи, обміну інформації для забезпечення  повноти сплати платниками податків та, відповідно, планування і наповнення доходної частини бюджету.

Як наголосив у своєму виступі Едуард Коротєєв, забезпечення наповнення бюджету має відбуватись не за рахунок збільшення тиску на легально працюючий бізнес, а за рахунок детінізації економіки. Серед пріоритетних напрямів роботи міндоходівців -    боротьба із виплатою заробітної платні працівникам «у конвертах», і про такі випадки ми чекаємо на інформацію, в тому числі і від органів місцевого самоврядування.

Наразі міндоходівці та органи місцевого самоврядування також спільно працюють над  правильністю обчислення в 2014 році сум податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки, власникам житлової нерухомості, зареєстрованих у Добровеличківському районі. Для цього громадянам потрібно здійснити звірку даних на підставі оригіналів документів про право власності на об'єкти житлової нерухомості та про житлову площу таких об'єктів.

Керівники територіальних громад озвучили проблемні питання  оподаткування доходів селян, які одноосібно обробляють земельні частки (паї), та потребують вирішення до початку кампанії декларування доходів за 2013 рік.

«Проблеми з наповнення  місцевих бюджетів, надходження до яких спрямовуються на розвиток соціальної сфери потребують термінового вирішення. Великі українські врожаї та використання спеціального режиму оподаткування з податку на додану вартість   мають забезпечувати високий рівень життя селян. Основний ресурс на селі – це земля, і плата за землю та оподатковані доходи від роботи на землі – джерело наповнення місцевих бюджетів, кошти, що повинні спрямовуватися на благоустрій території», - підсумував в кінці зустрічі керівник податкового органу Едуард Коротєєв.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ