» » Про особливості адміністрування єдиного соціального внеску розповіли міндоходівці підприємцям Добровеличківщини

Нещодавно працівниками Добровеличківського відділення Новоукраїнської ОДПІ спільно з працівниками Пенсійного фонду  проведено семінар для фізичних осіб-підприємців на тему: «Адміністрування єдиного соціального внеску у IV кварталі 2013 року».

Відкриваючи семінар заступник начальника - начальник Добровеличківського відділення Едуард Коротєєв звернув увагу платників податків на те, що функцію адміністрування єдиного соціального внеску з 1 жовтня 2013 року передано до Міністерства доходів і зборів. Він перелічив ряд сервісів, в тому числі електронних, які сьогодні надаються платникам податків, для того, аби ті не відчули незручностей при зміні адміністратора.

Фахівці державної податкової інспекції Добровеличківки розповіли платникам про особливості адміністрування єдиного соціального внеску та наголосили на тому, що роботодавці подають звіт, як і раніше, протягом 20 календарних днів, наступних за звітним місяцем. Якщо останній день строку подання звіту припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, то останнім днем вважається перший після нього робочий день. А фізичні особи – «спрощенці», які не використовують найманої праці, сплачують єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає після кварталу, за який сплачується цей внесок. Також ці фізичні особи можуть сплачувати єдиний внесок у вигляді авансового платежу у розмірі, який самостійно визначили, до 20 числа кожного місяця поточного кварталу.

При виникненні будь-яких питань щодо нарахування, сплати чи подання звітності з єдиного внеску платникам слід звертатися до Центрів обслуговування платників органів доходів і зборів за місцем взяття їх на облік як платників єдиного внеску.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ