» » Форум з елементами формату Ed-Camp під девізом: «Твори! Надихай! Втілюй!»

Форум з елементами формату Ed-Camp під девізом: «Твори! Надихай! Втілюй!»

28 серпня 2019 року у Добровеличківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 пройшов освітянський форум з елементами формату Ed-Camp під девізом: «Твори! Надихай! Втілюй!» Добровеличківської об’єднаної територіальної громади.

Учасниками форуми стали близько 100 педагогічних працівників з Добровеличківської ЗШ №1, Добровеличківського ЗЗСО №2, КЗ «Добровеличківське НВО», Добровеличківського ЗДО «Ромашка», Добровеличківського ЦДЮТ та Добровеличківського МНВК.

Розпочато освітянський форум вітанням дитячого вокального колективу комунального закладу «Добровеличківська мистецька школа» Добровеличківської селищної ради «Співоча пташка» керівник Ірина Берлад піснею «Омріяна Земля».

В першій частині освітянського форуму учасників привітали селищний голова Ірина Погрібніченко та заступник селищного голови Сергій Бойченко. З першими здобутками та планами на майбутнє учасників заходу ознайомила начальник відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту селищної ради Олена Винярська.

В другій частині педагоги мали змогу попрацювати у п’яти  локаціях:

«Філософія педагога: подорож у себе…» (модератор, практичний психолог Добровеличківської ЗШ №1 Наталія Бондаренко);

«Успішна інтеграція дитини з особливими освітніми потребами в освітній простір» (модератор, практичний психолог Добровеличківського ЗЗСО №2  Людмила Ковальчук);

«Формування комунікативної компетенції керівника» (модератор, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту селищної ради Віталій Личко);

«Реалізація компетентністного підходу щодо формування здоров’язбереження і соціальної компетентності в організації освітньої діяльності здобувачів освіти» (модератор, заступник директора з виховної роботи Добровеличківської ЗШ №1 Лариса Ліщенко);

«Застосування LEGO в освітньому процесі» (модератор, вчитель початкових класів Добровеличківського ЗЗСО №2  Валентина Менченя).

У заключній частині освітянського форуму  його учасники мали змогу попрацювати в педагогічних студіях за напрямками: дошкільна освіта, початкова освіта, гуманітарні дисципліни, галузь суспільствознавства, галузь фізико-математичних та технологічних дисциплін, психологія і соціальна робота, здоров’я та фізична культура, природознавство та мистецтво.

По завершенню педагоги висловили позитивні враження стосовно заходів, у яких вони приймали участь. Тому, ми сподіваємося, з новими ідеями, направленими на високий результат розпочнеться новий 2019-2020 навчальний рік.