» » Відділ земельних відносин та комунальної власності Добровеличківської селищної ради інформує про свою діяльність з 01.01.2019 року по 01.09.2019 року.

За період з 01.01.2019 року по 01.09.2019 року на адресу Добровеличківської селищної ради щодо земельних питань надійшло 15 звернень громадян по земельним спорам, з них позитивно вирішено -14, по 1 з яких рекомендовано суб’єктам спору звернення до суду. Було виявлено факти 8 самовільно захоплених земельних ділянках в зв’язку з чим направлено інформацію до Держгеокадастру для реагування згідно діючого законодавства. Письмові звернення було розглянуто своєчасно і кваліфіковано, за результатами розгляду авторам надавались вичерпні письмові роз’яснення.

Було розроблено та затверджено на сесії селищної ради Порядок передачі комунальних земель у власність та користування.

Підготовлено, погоджено з Державною регуляторною службою України та прийнято радою ставки земельного податку та пільги по їх сплаті на 2019 та 2020 роки.

Окремо слід зауважити Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  2 земельних ділянок у власність учасникам АТО та ООС та зарезервовано для даної категорії осіб 4 земельних ділянки.

Проведено нарахування земельного податку, орендної плати по 1837 земельним ділянкам громадянам та 85 земельним ділянкам юридичним особам.

Слід відмітити, що ДФС сформувала в установлений строк повідомлення – рішення по сплаті земельного податку та орендної плати по Добровеличківській селищні раді , по  Юр’ївському та Дружелюбівському старостинським округам станом на 01.09.2019 року інформації щодо сформованих повідомлень – рішень по сплаті земельного податку та орендної плати не надходило до селищної ради.

На даний час у сфері земельних відносин проведена робота щодо інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності орієнтовною площею 2323,8612 га, які розташовані на території Добровеличківської селищної ради та направлено клопотання ради про передачу їх в комунальну власність громади.

Направлено звернення селищної ради про надання субвенції з обласного бюджету для реалізації заходів програми розвитку земельних відносин селищної ради на 2019 рік в сумі 556000,00 грн.

За період з 01.01.2019 року по 01.09.2019 року сесією Добровеличківської селищної ради сьомого скликання по питаннях земельних відносин було розглянуто 85 заяв від фізичних осіб, 31 заява від юридичних осіб та прийнято рішення, а саме:

• Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 4 земельних ділянок в оренду.
  • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  22 земельних ділянок у власність.
  • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 6 земельних ділянок в постійне користування.
  • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 3 земельних ділянок в власність селищної ради.
  • Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо відведення 1земельної ділянки для продажу.
  • Про затвердження технічної документації та передачу 24 земельних ділянок у власність.
  • Про затвердження проектів землеустрою та передачу 12 земельних ділянок у власність.
  • Про затвердження проектів землеустрою та передачу 19 земельних ділянок в оренду.
  • Про надання 6 земельних ділянок в оренду.
  • Про продаж на земельних торгах 1 земельної ділянки в оренду.
  • Про перелік 2 земельних ділянок для продажу на земельних торгах.
  • Про продаж 6 земельних ділянок.
  • Про вилучення 2 земельних ділянок.
  • Про передачу 1 земельної ділянки з державної в комунальну власність.
  • Про затвердження технічної документації з НГО  4 земельних ділянок.
  • Про внесення змін до рішень селищної ради на – 3 земельні ділянки.