» » Інформація щодо діяльності відділу державної реєстрації та реєстрації місця проживання Добровеличківської селищної ради станом на 01.09.2019 року.

Відділ державної реєстрації та реєстрації місця проживання Добровеличківської селищної ради є структурним підрозділом Добровеличківської селищної ради, забезпечує реалізацію повноважень у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та забезпечує реєстрацію місця проживання фізичних осіб та ведення Реєстру Добровеличківської територіальної громади.

За період з 01.01.2019 року по 31.08.2019 року  державним реєстратором відділу  зареєстровано та внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно 882 заяви:

• про державну реєстрацію права власності – 218
  • про державну реєстрацію іншого речового права – 511
  • про внесення змін до Державного реєстру прав – 42
  • про відкликання заяв – 6
  • запитів щодо надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно - 105

Прийнято та оброблено 41 заяву у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

До бюджету селищної ради за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно станом на 01.09.2019 року надійшло 131055 грн. адміністративного збору, за державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців – 10010 грн.

Працівниками відділу за звітний період  було прийнято 369 заяв про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання осіб, в тому числі здійснено реєстрацію з одночасним зняттям – 67 осіб, про що направлено повідомлення про зняття з реєстрації до органів реєстрації територіальних громад.

Отримано 35 повідомлень про зняття з реєстрації місця проживання осіб. Інформація про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання вноситься до картотеки Добровеличківської селищної ради.

Відповідно заяв громадян внесено зміни в паспорт громадянина України у зв’язку з перейменуванням вулиць – 28 особам.

Видано 2380 довідок, в тому числі:

• про реєстрацію місця проживання - 261,
  • про зняття з реєстрації місця проживання – 26,
  • про склад сім’ї, наявність  земельної  ділянки,  для  оформлення   спадщини, продажу житла та виплати різного виду соціальних допомог – 2093.

Складено 60 актових записів про державну реєстрацію смертей. Паспорті документи померлих осіб взято на  облік та передано до Добровеличківського РС УДМС України в Кіровоградській області для знищення в установленому порядку.

Спеціалістами надаються консультації громадянам у питаннях, що входять до компетенції відділу державної реєстрації та реєстрації місця проживання Добровеличківської селищної ради.