» » З Днем фізичної культури і спорту

З Днем фізичної культури і спорту

Щановні спортсмени, тренери, фахівці галузі фізичної культури і спорту та всі прихильників фізкультурно-спортивного руху

прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

В цей святковий день щиро бажаю всім Божого благословіння, міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, та перемог в усіх справах!

Хай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє розвитку сфери фізичної культури і спорту, наслідує кращі традиції видатних спортсменів заради здорового та щасливого майбутнього.

З повагою,

селищний голова                                                   І. Погрібніченко

13 вересня 2019 року на спортивному майданчику КЗ «Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ» відбувся відкритий турнір Добровеличківської селищної ради з міні-футболу серед школярів до Дня фізичної культури та спорту. Учасників змагань привітали селищний голова І. Погрібніченко та заступник селищного голови С. Бойченко.

Участь у турнірі взяли 6 команд закладів освіти І-ІІІ ступенів та 4 команди закладів освіти І-ІІ ступенів. Всі команди були розподілені на три підгрупи. В першій підгрупі здобувши дві перемоги над суперниками з Добровеличківського ЗЗСО №2 та КЗ «Піщанобрідське НВО» переможцем стала команда Добровеличківської ЗШ №1. В другій підгрупі переможцем стала команда КЗ «Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ», яка перемогла суперників з Липнязького ЗЗСО та Гнатівського НВК.

У грі за 3 місце, між командами Липнязького ЗЗСО та КЗ «Піщанобрідське НВО» переможцем з рахунком 2:1 виявились юні футболісти з Липняжки.

Фінальна гра між юнаками Добровеличківської ЗШ №1 та КЗ «Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ» тривала в напрузі до останньої секунди гри. Фінальний свисток судді зафіксував бойову нічию, а в серії післяматчевих пенальті, сильнішими виявились гравці Добровеличківської ЗШ №1.

В іграх між командами молодшої вікової групи перше місце в юнаків КЗ «Добровеличківська ДЮСШ», друге місце виборола команда Піщанобрідської СЗШ-інтернат, третє місце в команди філії Карбівська ЗШ, четверте в команди філії Дружелюбівський НВК

Кращими гравцями турніру було визнано: Кардаша Владислава (Добровеличківська ЗШ №1), Марківського Максима (КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ»), Рошку Владислава (Липнязький ЗЗСО), Чумаченка Дениса (КЗ «Добровеличківська ДЮСШ»), Кристияна Раміра (Піщанобрідська СЗШ-інтернат).