» » Засідання методичних формувань

Засідання методичних формувань

30 жовтня 2019 року на базі Добровеличківської  ЗШ І-ІІІ ступенів №1 та Добровеличківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 пройшли  засідання  методичних формувань для педагогів Добровеличківської ОТГ.

Педагоги мали змогу взяти участь в семінарах практикумах:  вчителів суспільствознавчих дисциплін з проблеми: «Шляхи забезпечення

формування предметної історичної  та громадянської компетентності на уроках історії та суспільствознавчих курсів» (керівник м/о, вчитель історії Добровеличківської ЗШ №1,  Врадій А.В.),  вчителів фізико-математичних та технологічних дисциплін «Формування компетентної особистості здобувача освіти, світогляду, розвиток його здібностей  та обдарувань.

Впровадження  ефективних форм роботи з обдарованими дітьми» (керівник м/о, вчитель математики та інформатики Добровеличківської ЗШ №1  Личко О.В.), вчителів фізкультурно-

оздоровчого напрямку «Надання першої невідкладної допомоги», (керівник м/о, вчитель фізичної культури філії Дружелюбівський НВК  КЗ «Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ» Бондаренко О.П.), міні Ed Camp вчителів гуманітарних дисциплін  «Самоорганізуючий навчальний простір для викладання предметів гуманітарного циклу» (керівник м/о, вчитель української мови та літератури Добровеличківської  ЗШ №1 Константінова Н.Ф.).

Учасники методичних заходів мали змогу розглянути  теоретичні питання  з відповідної проблеми, на практиці опрацювати сучасні  технології  освітнього процесу, обмінятись досвідом з тематики методичного заходу.