Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Європейський тиждень шкільної демократії

Європейський тиждень шкільної демократії

У рамках Європейського тижня шкільної демократії у філії Дружелюбівський НВК відбулася година спілкування «Злочин і підліток», яку провів юрист Добровеличківської селищної ради Насулич Олександр Володимирович.

Метою даної години було на прикладах з життя ознайомити учнів з кримінальною відповідальністю; показати, які наслідки можуть мати звичайні пустощі; виховувати відповідальних громадян; формувати в учнів здатність до самоконтролю, поваги до моралі і правопорядку, стимулювати бажання знати закони і дотримуватися їх.

Олександр Володимирович дуже цікаво ознайомив дітей із правами та обов’язками, також доступно презентував Кримінальний кодекс України на конкретних прикладах з життя. Розповів, що таке відповідальність та які її види. Учні жваво розв’язували ситуаційні задачі,взяті з реального життя, які пропонував наш гість.

Олександр Володимирович побажав школярам щоб вони були розумними, працьовитими, добрими та законослухняними.