» » Заходи до міжнародного дня людей з інвалідністю

Заходи до міжнародного дня людей з інвалідністю

3 грудня весь світ відзначає День людей з інвалідністю.

Так, з нагоди цього Дня до мешканців стаціонарного відділення для постійного проживання одиноких людей похилого віку територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добровеличківсько району завітали – голова Добровеличківської селищної об’єднаної територіальної громади Ірина ПОГРІБНІЧЕНКО, директор «Центру надання соціальних послуг населенню» Інна МІЛЮТІНА, в.о. директора територіального центру Галина НЕМИРОВСЬКА, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна ІШОВА, редактор газети «Сільське життя» Лариса ЛАПА та вручили мешканцям даного відділення подарунки, фрукти, солодощі.

Також було відвідано 7 осіб похилого віку, які мають інвалідність та перебувають на обслуговуванні у «Центрі наданні соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради та вручено солодощі.

Головне наше завдання підтримувати людей з обмеженими фізичними можливостями не лише з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю, а й щоденно надаючи їм соціальну допомогу і підтримку.