» » Електронні щоденники та журналів, новий освітній портал України «NZ.UA»

Електронні щоденники та журналів, новий освітній портал України «NZ.UA»

В рамках розвитку проєкту КУРС: Освіта розроблений і готовий для впровадження новий освітній портал України «NZ.UA».

Портал «NZ.UA» це – публічний сайт для всіх учасників освітнього процесу: учнів, батьків, вчителів та інших працівників освіти.

Основні можливості порталу: ведення класних журналів, електронного обліку відвідуваності, учнівських щоденників, публікація новин, перегляд розкладу та інформації про школу, статистичні вибірки з внесених даних, зручне спілкування та обмін інформацією між усіма учасниками освітнього процесу, що дозволяє покращити якість навчання, налагодити ефективну співпрацю між школою, учнями та батьками; зробити процес навчання прозорим, зрозумілим та комфортним для всіх залучених до нього сторін.

Портал «NZ.UA»  автоматично синхронізується з програмою «КУРС: Школа», що значно полегшує роботу користувачам. На даний момент з порталом працюють більше 20 000 унікальних користувачів по всій території України, та їх кількість щоденно зростає.

З січня 2020 року педагогічні колективи закладів освіти селищної ради  беруть активну участь у обговореннях та  впроваджені даного проєкту.

17 лютого 2020 року в Кіровоградській обласній державній адміністрації відбулась презентація пілотного проєкту «Онлайн-школа». Працівники відділу освіти, культури, молоді туризму та спорту і зацікавлені  в проєкті педагоги освітніх закладів громади мали змогу брати участь у нараді в он-лайн режимі.

Користуючись програмою, директори шкіл отримають можливість глобального управління всіма процесами в школі та підвищення контролю за роботою вчителів. Вчителі зможуть миттєво виставляти оцінки і пропуски учням, редагувати розклад уроків, спілкуватися з батьками в онлайн-режимі. Зі свого боку батьки матимуть доступ до електронного щоденника своєї дитини, що дасть можливість моніторити показники успішності.

Переглянути презентацію проекту можна за посиланням:

Сподіваємось на активне залучення учасників освітнього процесу до Диджіталізації освіти.