Головна > Новини > Свято любові, доброти та милосердя: підопічних стаціонарного відділення для постійного проживання осіб похилого віку привітали з Різдвом Христовим6.01.2022, 10:45

6 січня 2022 року підопічних стаціонарного відділення для постійного проживання осіб похилого віку «Центру надання соціальних послуг населенню» привітали з Різдвом Христовим.

За доброю традицією, що існує від початку заснування закладу, з солодощами та привітаннями сюди прийшли представники місцевої влади – голова Добровеличківської селищної ради Володимир ОСІЄВСЬКИЙ, який постійно відвідує заклад, цікавиться його життям та допомагає покращувати умови перебування мешканців, яких доля звела під одним дахом, директор «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради Інна МІЛЮТІНА, головний редактор ІВО «Сільське життя», депутат Новоукраїнської районної ради Лариса ЛАПА, представник від ветеранської ради Світлана ДЗІНА.

«Ми часто скаржимося на власні проблеми, забуваючи, що поруч є люди, які потребують допомоги значно більше. Хочу сьогодні побажати всім миру в рідній країні, міцного здоров’я та добра. Будьмо вдячними Богу за кожен день нашого життя!» - зазначив Володимир Валерійович.

Повернутися назад