Головна > Новини > ВІТАННЯ!14.01.2022, 08:30

ВІТАННЯ!

Шановні жителі громади!

Від щирого серця, з добром у душі, хочу привітати  Вас із ще одним чудовим зимовим святом – Старим Новим роком та святом Василія Великого!

З давніх  часів Василія Великого вважали покровителем землеробства, і саме тому цього дня основною обрядовою дією було засівання осель збіжжям.

На свято Василія Великого українці посівають, славлять господарів піснями, бажають їм здоров’я та достатку. І традиційно вітають один одного з Старим Новим роком, зі святом, коли потрібно залишити позаду все погане і відкрити серце для нових і світлих змін.

Свято Старого Нового року дає нам можливість ще раз під ялинкою загадати своє заповітне бажання, порадувати рідних і близьких подарунками і щирими щедрівками, це ще один чудовий привід зібратися за родинним столом, щоб поспілкуватися, бажаючи один одному всіляких життєвих гараздів.

Зичимо Вам міцного здоров’я  та невичерпного натхнення. Хай сіється добро і щастя у кожній родині, у кожній оселі.

Нехай цей рік принесе мир і достаток, справдить надії на краще майбутнє кожного з нас.

З повагою  голова  Добровеличківської  селищної ради           Володимир  Осієвський

Повернутися назад