Головна > Новини > ВІТАННЯ!19.01.2022, 08:30

ВІТАННЯ!

Шановні жителі громади!

Прийміть найщиріші вітання зі світлим християнським святом — Богоявленням Господнім, яке в народі називають Водохреща.

Це свято завжди було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

На Водохреща освячується вода у відкритих водоймах і вважається, що вся вона стає святою, благодатною і цілющою. Освячена вода цілий рік дарує людям наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

Бажаємо Вам в ці святкові дні миру, доброти, чесності та справедливості. Нехай диво живе у Ваших серцях і дарує Вам світлу надію на прекрасне майбутнє.

Зичимо Вам міцного здоров’я, внутрішнього тепла, яке зігріває душу і серце, успіхів у всіх починаннях. Нехай Вас оточують рідні та близькі люди. Нехай Ваші домівки наповняться радістю, сміхом і позитивом.

Зі святом!

З повагою голова Добровеличківської  селищної ради           Володимир  Осієвський

Повернутися назад