Головна > Новини / Новини > Обстеження умов проживання сімей різних категорій25.01.2022, 09:45

Обстеження умов проживання сімей різних категорій

25 січня 2022 року спеціалістами відділення соціальної роботи «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради спільно зі спеціалістом служби у справах дітей виконавчого органу Добровеличківської селищної ради – Апарату ради  та інспектором ювенальної превенції сектору превенції Новоукраїнського РВП ГУНП України в Кіровоградській області на території селища Добровеличківка було здійснено відвідування 4 сімей, що перебувають на обліку Центру як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах, в яких виховується 8 дітей та 2 сімей опікунів, в яких виховується 2 дітей.

У ході роботи сім’ям надавались консультації з питань отримання соціальних виплат, раціонального використання коштів, відповідального відвідування дітьми навчальних  та дошкільних закладів.

Проведено профілактичні бесіди щодо забезпечення належних житлово–побутових умов для проживання дітей та дотримання санітарно-гігієнічних норм та  харчування дітей, щодо формування навичок відповідального батьківства, ведення здорового способу життя.

Також батьків попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо своїх неповнолітніх дітей.

Повернутися назад