Головна > Новини > Нарада з питань медицини26.01.2022, 14:28

Нарада з питань медицини

В сесійній залі Добровеличківської  селищної ради 26 січня 2022 року відбулася нарада з питань функціонування та співфінансування закладів охорони здоров’я, яку провів голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Дубченко.

В нараді взяли участь Добровеличківський селищний голова Володимир Осієвський, заступники селищного голови Олександр Яцевич та Валентина Саакян, начальник фінансового управління селищної ради Ірина Височанська, заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації  Марія Щека, виконуючий обов’язки директора КНП «Добровеличківська лікарня» Андрій Юрков,  Помічнянський міський голова Микола Антошик, заступник Піщанобрідського сільського голови Микола Лисич, Тишківський сільський голова Іван Завалко, Глодоський сільський голова Ольга Сиса, директор КНП «Вільшанська лікарня» Валерій Нездвецький та ін.

В ході наради було заслухано Добровеличківського селищного голову Володимира Осієвського, який акцентував увагу на подальшому функціонуванні закладів охорони здоров’я громади та висловив пропозицію долучитися сусіднім громадам до їх співфінансування пропорційно до потоку пацієнтів, так як Добровеличківська лікарня надає медичне обслуговування жителям цих громад.

Під час обговорення учасники заходу поділилися своїми думками з даного питання та в цілому погодились на пропозицію долучитися до співфінансування закладів охорони здоров’я Добровеличківської громади.

Повернутися назад