Головна > Новини > В єдності - наша сила!16.02.2022, 13:54

В єдності - наша сила!

16 лютого 2022 року на центральній площі селища Добровеличківки відбулись заходи, які проходили в рамках відзначення Дня Єднання та Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Розпочався захід о 10.00 годині із спільного виконання Державного Гімну України.

Учасників масового зібрання привітав селищний голова Володимир ОСІЄВСЬКИЙ, який у своєму виступі наголосив на єдності всіх громадян в умовах військової загрози.

Аматори центру культури і дозвілля виконали музично-поетичні твори патріотичного спрямування.

По завершенні мітингу, колона з представників закладів, установ селища, особовий склад Добровеличківського  відділення поліції , 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини ,  а також активні громадяни нашої громади  з державними прапорами  та велетенським жовто-блакитним стягом у супроводі патрульного автомобіля поліції пройшли ходою вулицями селища.

В єдності – наша сила!

Любіть Україну! Ми спокійні! Ми сильні! Ми разом!

Повернутися назад