Головна > Новини > ! ВАЖЛИВО22.03.2022, 09:57

! ВАЖЛИВО

УВАГА!  УВАГА!  УВАГА!

На виконання п.3 протоколу наради у начальника Кіровоградської обласної військової  адміністрації з начальниками районних військових адміністрацій, міськими, селищними, сільськими головами від 20 березня 2022 року №4 закликаємо не допускати поширення інформації  в період воєнного стану про підрозділи Збройних Сил України, територіальної оборони, Національної гвардії, Національної поліції (дані про військову техніку, стратегічні об'єкти, чисельність особового складу, переміщення підрозділів тощо) під час  користування соціальними мережами.

Також забороняється здійснення, поширення фото та відеозйомки переміщення військових підрозділів та військової техніки Збройних Сил України, територіальної оборони, Національної гвардії України, роботи блок-постів на території області.

Повернутися назад