Головна > Новини > Профілактичні заходи щодо попередження пожеж6.04.2022, 16:33

Профілактичні заходи щодо попередження пожеж

Головним спеціалістом-інспектором з благоустрою та навколишнього середовища Добровеличківської селищної ради А.Осінкіною, у складі мобільних груп рятувальників та співробітників поліції проводиться профілактична робота серед населення громади щодо попередження пожеж у екосистемі. Зокрема, наголошується на забороні випалювання сухої торішньої рослинності на прибудинкових ділянках, городах, полях та поблизу лісових масивів, що призводить до масових пожеж.

Такі пожежі завдають неймовірної шкоди довкіллю, гине цілий мікросвіт та отруюється повітря. Займання трави може спричинити великі пожежі в приватному секторі.

Під час війни такі дії вважаються диверсійними, а до паліїв вживаються відповідні заходи – великий штраф та навіть позбавлення волі з конфіскацією майна.

Повернутися назад