Головна > Новини > 28 червня - День Конституції України28.06.2022, 00:04

Шановні жителі громади!

Вітаємо Вас з визначним державним святом —

Днем Конституції України!

В Конституції України утверджені головні цінності нашого народу — людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека.

Це свято Основного Закону країни, в якому окреслені ключові права та свободи українських громадян, територіальний устрій держави, засади місцевого самоврядування та принципи демократичного розвитку України.

Сьогодні, у важкий для нашої країни час, бажаємо всім нам перемоги, миру та злагоди, щоб демократичні засади, які закріплені в Конституції, були реаліями нашого сьогодення, сприяли подальшій розбудові правової держави.

Хай  в кожного з нас міцніє почуття гордості за  нашу країну, за її Головний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.

Україна розпочинається з кожного з нас. І нам під силу здолати ненависного ворога та збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної людини, де панували б гуманізм, демократія, право, закон і справедливість.

Нехай нинішнє свято наповнить наше життя невичерпною енергією, надасть наснаги, сил і впевненості у всіх добрих справах на благо громади та України!

З повагою,  селищний голова                              Володимир ОСІЄВСЬКИЙ

Повернутися назад