Головна > Новини / Новини > Вітання з 95-річним ювілеєм!27.06.2022, 17:30

Вітання з 95-річним ювілеєм!

Сьогодні, 27 червня 2022 року, свій 95-й ювілейний день народження святкує жителька с. Тернове, ГУЛАК Марія Тихонівна.

З цієї нагоди, за дорученням селищного голови Володимира ОСІЄВСЬКОГО, привітати з  ювілеєм, подякувати за нелегкий життєвий шлях та мудрість, висловити свою шану та повагу завітали староста Новолутківського старостинського округу, директор «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради Інна МІЛЮТІНА, представник від ветеранської ради Світлана ДЗІНА та головний редактор ІВО «Сільське життя», депутат Новоукраїнської районної ради Лариса ЛАПА.

В знак пошани та вдячності  ювілярці вручили квіти та солодощі. Всі присутні подарували іменинниці ще багато теплих і зворушливих привітань.

Повернутися назад