Головна > Новини / Новини > Привітання зі 100-річним ювілеєм29.06.2022, 13:37

Привітання зі 100-річним ювілеєм

29 червня 2022 року свій поважний 100-літній ювілей відзначає довгожителька з м. Харків БАБЕНКО Олександра Сергіївна.

Голова селищної ради Володимир ОСІЄВСЬКИЙ не залишається байдужим до сімей вимушених переселенців, тому, за його дорученням, привітати ювілярку та подякувати за життєвий досвід і трудові здобутки завітали директор «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради Інна МІЛЮТІНА, представник від ветеранської ради Світлана ДЗІНА та кореспондент ІВО «Сільське життя» Ірина ГРОН.

Від імені селищного голови присутні побажали Олександрі Сергіївні у цей святковий день міцного здоров’я, родинного затишку, душевного спокою та мирного неба над головою, вручивши квіти та солодощі.

Повернутися назад