Головна > Новини > З Днем працівників торгівлі!31.07.2022, 07:51

З Днем працівників торгівлі!

Шановні працівники сфери торгівлі!

Щиро вітаємо  Вас із професійним святом!

Ви представляєте найпопулярнішу сферу економічної діяльності, покликану задовольняти повсякденні потреби людей.

Завдяки вашій праці урізноманітнюється та розширюється споживчий ринок, підвищується якість товарів широкого вжитку, поліпшується культура обслуговування.

Від чіткої, організованої та ефективної роботи закладів торгівлі,  вашого професіоналізму, тактовності і чуйності залежить настрій і самопочуття людей.

Нехай ваші зусилля будуть спрямовані на забезпечення розвитку закладів торгівлі та громадського харчування, удосконалення їх інфраструктури, поліпшення якості сервісу.

Переконані, що ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу нашої громади, підвищенню рівня обслуговування населення та насиченню споживчого ринку високоякісними товарами.

Бажаємо вам, шановні, міцного здоров’я, благополуччя, добробуту в сім'ях, вдячності від покупців за відмінне обслуговування, комерційного успіху,   стабільності в роботі і впевненості у завтрашньому дні! Миру нам!

З повагою,  селищний голова Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ

Повернутися назад