Головна > Новини > Свято Державності28.07.2022, 16:31

Свято Державності

28 липня 2022 року Україна вперше відзначає свято День Української Державності. Цього дня в приміщенні Добровеличківської селищної ради пройшли заходи присвяченні Дню Української Державності. З вітальним словом до учасників заходу звернулась заступник Добровеличківського селищного голови Ірина ВИСОЧАНСЬКА, яка у своєму виступі наголосила на багатовіковій історії державності та висловила віру в майбутнє України. З основними віхами української державності присутніх ознайомила  директор КЗ «Добровеличківський краєзнавчий музей» Валентина ГРІНЧЕНКО.

У виконанні вокалістів КЗ «Центр культури і дозвілля» Світлани АЛДИКОВСЬКОЇ, Віктора БУД-ГУСАІМА та Вікторії СМЕТАНІНОЇ прозвучали пісні про Україну. Свій зворушливий вірш «Очевидці» прочитала юна переселенка з Київщини Валерія МОСІЄНКО. А завершився захід флешмобом у виконанні учасників хореографічного колективу «Перлина» (кер. Руслана КОВАЛЬЧУК).

Відповідні  заходи з відзначення Дня Української Державності відбулись  по всіх старостинських округах територіальної громади.

Повернутися назад