Головна > Новини > 28 серпня в Україні відзначається День шахтаря!28.08.2022, 06:37

28 серпня в Україні відзначається День шахтаря!

Від щирого серця вітаємо працівників вугільної промисловості України з професійним святом – Днем шахтаря!

Сьогодні Україна вшановує своїх шахтарів, від праці яких залежить стабільність нашої економіки, її успішний розвиток і добробут громадян.

Вугільна галузь є важливою складовою вітчизняної економіки та енергетичної безпеки нашої країни. Заслуга кожного з гірників – це тепло та світло в наших оселях, безперебійна робота теплової генерації, належне проходження опалювального сезону.

Професію шахтаря опановують лише мужні, витривалі та відповідальні люди, тому що працювати під землею особливо складно.

Тож побажаємо шахтарям міцного здоров’я, миру, наснаги та безпечної праці на нелегкому шахтарському шляху.

Хай високі професійні якості та моральна витримка приносять задоволення від роботи та гідно винагороджуються.

З повагою  селищний голова                           Володимир ОСІЄВСЬКИЙ

Повернутися назад