Головна > Новини > Відбулося засідання президії ради ветеранської організації16.09.2022, 20:26

Відбулося засідання президії ради ветеранської організації

16 вересня 2022 року відбулося засідання президії Ради ветеранської організації Добровеличківської територіальної громади за участі заступника голови селищної ради Ірини Височанської, заступника начальника відділу обслуговування громадян №7 сервісного центру управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Кіровоградській області Світлани Піщаної, виконуючого обов’язки начальника відділу освіти, культури, молоді та туризму селищної ради Андрія Огреби.

На порядок денний виносилися питання:

1.Про проведення урочистих зборів ветеранів присвячених Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана.

2.Про нагородження активістів ветеранського руху та вручення продуктових наборів від Організації Червоного Хреста.

3.Про перерахунки та індексації пенсійних виплат.

4.Про проведення спортивних змагань між ветеранами та молоддю.

З питань порядку денного прийняті відповідні рішення.

Повернутися назад