Головна > Новини > Відбулося засідання комісії22.09.2022, 12:16

Відбулося засідання комісії

22 вересня 2022 року під головуванням заступника селищного голови Ірини ВИСОЧАНСЬКОЇ відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги мешканцям Добровеличківської громади, які опинилися в складних життєвих обставинах.

В ході засідання розглянуто 20 заяв про надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів бюджету селищної територіальної громади.

Під час розгляду звернень комісією враховані обставини, зазначені в довідках, виданих закладами охорони здоров’я, актах обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників та інших документах.

Адресну допомогу отримають мешканці громади,  які мають онкологічні та інші захворювання.

Також, 4 сім'ї військовослужбовців, які загинули, захищаючи Батьківщину під час збройної агресії російської федерації проти України, отримають компенсацію – одноразову грошову допомогу у розмірі 80 тисяч гривень.

Повернутися назад