Головна > Новини > На засіданні виконавчого комітету29.09.2022, 17:02

На засіданні виконавчого комітету

Сьогодні, 29 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням Добровеличківського селищного голови Володимира Осієвського, де було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.

У рамках засідання ухвалено рішення, що стосується захисту прав дітей, благоустрою та комунальної сфери, опалювального періоду та майнових питань.
Розглянуто заяви громадян про надання дозволу на видалення зелених насаджень, виділення та надання матеріальної допомоги та прийнято відповідні рішення.

Окремо було обговорено членами виконкому та підтримано рішення, що стосується безоплатної передачі транспортного засобу ЗСУ.

По закінченню Володимир Осієвський закликав усіх присутніх долучитися до забезпечення усім необхідним захисників нашої країни.

Повернутися назад