Головна > Новини > СПІВЧУТТЯ З ПРИВОДУ ЗАГИБЕЛІ НАШОГО ЗАХИСНИКА КОВАЛЬОВА ОЛЕКСІЯ МИКОЛАЙОВИЧА17.10.2022, 16:18

СПІВЧУТТЯ З ПРИВОДУ ЗАГИБЕЛІ НАШОГО ЗАХИСНИКА КОВАЛЬОВА ОЛЕКСІЯ МИКОЛАЙОВИЧА

Нещадна та неймовірно жорстока війна з російськими окупантами забрала життя ще одного нашого воїна-земляка КОВАЛЬОВА ОЛЕКСІЯ МИКОЛАЙОВИЧА.

Він віддав своє життя в боротьбі за незалежність України, її територіальну цілісність та суверенітет.

7 жовтня 2022 року під час проходження лікування у Нідерландах перестало битися серце нашого Героя.

Добровеличківська селищна рада висловлює щирі співчуття, слова підтримки рідним та близьким загиблого. В цей скорботний час вся громада з глибоким сумом розділяє ваше горе та біль втрати.

Про дату та час поховання та організацію живого коридору буде повідомлено згодом.

Вічна та світла пам’ять Захиснику!

Повернутися назад