Головна > Новини > В єдності - сила українського народу!18.11.2022, 19:53

В єдності - сила українського народу!

Українці – єдині: ми одностайні у помислах, згуртовані ментально й фізично.

Сьогодні, 18 листопада 2022 року, Добровеличківська селищна рада доставила гуманітарний вантаж, вагою близько 2 тонн, до Новоукраїнської районної державної адміністрації. Крупи, макарони, цукор, сіль, мука, різноманітні овочі та фрукти, джем, мед, олія, питна вода, сало та різноманітна консервація -це все буде доставлено до міста Кропивницького, звідки централізовано відправиться до звільненого від русні міста Херсону.

Дякуємо за надану допомогу працівникам Добровеличківського консервного заводу, ФГ"Неофіти", Владиславу Селецькому, Олегу Васільєву, Віктору і Аллі Мар'яновим, працівникам селищної ради та усім жителям Добровеличківської громади, які долучилися до збору продуктів харчування. Нехай ваша щедрість повернеться сторицею!

Від Заходу вкраїнського й до Сходу
Ми єдності ланцюг протягнем знов,
Посієм між людьми священну згоду.
Ми разом! Це основа всіх основ.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

Повернутися назад