Головна > Новини > Відзначення Дня Гідності та Свободи21.11.2022, 15:16

Відзначення Дня Гідності та Свободи

21 листопада 2022 року Україна відзначає День Гідності та Свободи. Цього дня в приміщенні Добровеличківської селищної ради пройшли заходи присвяченні Дню Гідності та Свободи. З вступним словом до учасників заходу звернулась заступник Добровеличківського селищного голови Ірина ВИСОЧАНСЬКА, яка у своєму виступі наголосила на утвердженні в Україні ідеалів свободи і демократії, захисті прав і національних інтересів та її європейського вибору. З основними віхами нової української історії присутніх ознайомила  директор КЗ «Добровеличківський краєзнавчий музей» Валентина ГРІНЧЕНКО.

У виконанні Світлани АЛДИКОВСЬКОЇ та вокальної групи КЗ «Центр культури і дозвілля» прозвучали пісні про Україну.

Відповідні  заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи відбулись  в освітніх закладах, в он-лайн форматі, краєзнавчому музеї, центральній публічній бібліотеці та по всіх старостинських округах територіальної громади.

Повернутися назад