Головна > Новини > Особи з інвалідністю не залишаються поза увагою2.12.2022, 15:27

Особи з інвалідністю не залишаються поза увагою

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем осіб з інвалідністю, захисту їх гідності, прав і благополуччя.

Міжнародний день людей з інвалідністю акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

Напередодні відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, за підтримки голови Добровеличківської селищної ради Володимира ОСІЄВСЬКОГО, представники від «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради відвідали троє осіб з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні в Центрі та отримують соціальну послугу догляду вдома, і вручили подарункові набори.

Повернутися назад