Головна > Новини / Новини > Відбулося засідання комісії20.12.2022, 13:19

Відбулося засідання комісії

20 грудня 2022 року під головуванням заступника селищного голови Ірини Височанської відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги.

Розглянуто 13 заяв щодо надання матеріальної грошової допомоги жителям територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, на лікування, матеріальну допомогу сім’ям загиблих(померлих) військовослужбовців та членам сім’ї зниклих безвісти військовослужбовців.

По кожному зверненню комісією прийнято позитивне рішення.

Суми виплат матеріальної допомоги встановлюються відповідно до Програми соціального захисту населення Добровеличківської селищної ради на 2022 рік, затвердженої рішенням Добровеличківської селищної ради від  24 грудня 2021 року   №365 та Програми соціальної підтримки учасників АТО/ООС, родин загиблих (померлих), зниклих безвісти учасників АТО/ООС Добровеличківської селищної ради на 2022-2023 роки.

Рішення комісії передано на затвердження виконавчому комітету селищної ради.

Повернутися назад