Головна > Новини > Відбулось засідання виконкому23.12.2022, 14:50

Відбулось засідання виконкому

23 грудня 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Добровеличківської  селищної ради за участі селищного голови Володимира ОСІЄВСЬКОГО  та керуючої справами виконавчого комітету Світлани КИРИЛЮК.

У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Згідно плану роботи виконавчого комітету селищної ради члени виконкому заслухали та обговорили звіт селищного голови про діяльність виконавчих органів ради.

Також члени виконавчого комітету схвалили проект рішення селищної ради «Про бюджет Добровеличківської селищної територіальної громади на 2023 рік» та подали даний проект рішення на розгляд сесії Добровеличківської селищної ради.

Загалом останнє в цьому році засідання виконавчого комітету тривало понад годину, і за цей час члени виконкому встигли розглянути 17 проектів рішень.

Повернутися назад