Головна > Новини > З новорічним привітом з Херсонщини28.12.2022, 10:28

З новорічним привітом з Херсонщини

Новорічні свята вже ступають на поріг. Голова Добровеличківської селищної ради разом з працівниками відвідали своїх земляків, які захищають нас з вами на Херсонщині.

Для НИХ там так важлива наша з вами підтримка. Тому Святий Миколай з нашою з вами допомогою передав необхідний генератор, додаткові «нічні очі» - тепловізор, шини до авто.

З величезною вдячністю за світанок, що сходить, та з бажанням подарувати в ці дні частинку домашнього затишку, тепла, любові, нашим славним воїнам, які в неймовірних умовах стійко боронять нашу землю, працівники та маленькі патріоти комунального закладу дошкільної освіти Добровеличківської селищної ради "Ромашка" та працівниками Піщанобрідського професійного аграрного ліцею підготували безліч домашніх смаколиків.

«За кожну поїздку до наших ВОЇНІВ – ЗАХИСНИКІВ, безмежно вдячний кожному співробітнику, кожному керівнику та працівнику підприємств за надану допомогу чи то матеріальну, чи то фінансову!!! РАЗОМ МИ НЕЙМОВІРНА СИЛА!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! СЛАВА ЗСУ» - з такими словами подяки звертається селищний голова Володимир ОСІЄВСЬКИЙ до всіх, хто своєю допомогою наближає таку бажану ПЕРЕМОГУ!!!

Повернутися назад