Головна > Новини > Вітання з Новорічними святами30.12.2022, 18:26

Вітання з Новорічними святами

Відходить у минуле ще один рік, сповнений сподівань і надій, здобутків і втрат, радості і тривог. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних свят має сподівання і вірить в те, що новий рік принесе позитивні зміни в усі сфери людського життя, що зимові свята подарують нам те, чого найбільше бракує у повсякденному житті.

Напередодні Нового року соціальними службами селищної ради було відвідано сім’ї з дітьми, чиї батьки віддали життя за нашу незалежність, цілісність держави, та вручили діткам солодкі подарунки від селищного голови Володимира ОСІЄВСЬКОГО. Побажавши від імені голови В.ОСІЄВСЬКОГО «Щоб святкова новорічна зірка, осяяла кожну оселю світлом добра та надії, укріпила вірою душі та зігріла любов'ю серця, додала сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України!»

Повернутися назад