Головна > Новини / Соціальний захист > Надання одноразової допомоги дітям загиблих та померлих учасників АТО/ООС чи Захисників України20.01.2023, 14:12

Відповідно до Порядку надання одноразової допомоги дітям загиблих та померлих учасників АТО/ООС, смерть яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО/ООС або осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях та забезпечували здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії на період дії воєнного стану, починаючи з 24 лютого 2022 року, затвердженого розпорядженням начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 28.06.2022 р. №434-р розпочато прийом документів на виплату матеріальної допомоги  дітям, яким надано статус дитини загиблого/померлого учасника АТО/ООС чи Захисника України.

До заяви необхідно додати:

копія свідоцтва про народження (для дітей віком до 14 років);

копія документа, що посвідчує особу;

копія посвідчення (довідки);

копія свідоцтва про смерть загиблого/померлого;

копія постанови відповідної військово-лікарської комісії щодо встановлення причинного зв’язку смерті (поранення, контузія, травми або каліцтва), захворювання);

довідка з місця навчання дитини (діти віком від 18 до 23  років);

банківські реквізити.

Заяви приймаються відділом «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого органу Добровеличківської селищної ради – Апарату ради, за адресою вул. Шевченка, 132 (стара селищна рада, каб. № 7).

Повернутися назад