Головна > Новини > Проведено тренінг «Соціальна згуртованість та жіноче лідерство»1.03.2023, 16:05

Проведено тренінг «Соціальна згуртованість та жіноче лідерство»

28 лютого 2023 року тренеркою Асоціації сприяння самоорганізації населення А. ВОЛОШИНОЮ (м. Кропивницький) для працівників освіти громади, психологів, фахівців соціальної роботи та представників інших установ та організацій Добровеличківської селищної ради проведено тренінг на тему «Соціальна згуртованість та жіноче лідерство».

Під час тренінгу учасники дізнались про нові методи і форми залучення максимальної кількості мешканців до активного життя громади. Разом із тренеркою працювали над новим алгоритмом об’єднання жителів громади задля успішного руху вперед, реалізації заходів, спрямованих на загальний добробут.

Повернутися назад