Головна > Новини / Оголошення > Покращуємо доступ до медицини4.03.2023, 11:06

Покращуємо доступ до медицини

Добровеличківським центром первинної медико-санітарної допомоги Добровеличківської селищної ради розпочато роботу Мобільної медичної бригади Червоного Хреста України у  співпраці з обласною організацією Товариства Червоного Хреста України. Реалізація проєкту Мобільних медичних бригад в області відбуватиметься за підтримки Данського Червоного Хреста.

Мобільна  бригада допомагатиме забезпечувати доступ людей з віддалених населених пунктів до медичних послуг та обслуговуватиме відразу дві територіальні громади:  Добровеличківську та Піщанобрідську (графік виїздів додається). При здійсненні прийому сімейні лікарі Павленко Ю.В та Голуб Т.Ю., використовують кардіограф, глюкометр, пульсоксиметр та інше.

Повернутися назад