Головна > Новини > УВАГА!14.03.2023, 08:39

УВАГА!

Шановні жителі громади!

Коридор шани для загиблого Героя-земляка КУРНАТА Анатолія Вікторовича  буде організовано сьогодні, 14 березня 2023 року, о 10.00 год., починаючи в селищі Добровеличківка по вулиці Українській (від КНП «Добровеличківська лікарня» на виїзд в напрямку села Липняжка), в селі Липняжка - в напрямку села Карбівка, в селі Карбівка - в напрямку села Олександрівка та в самому селі Олександрівка, де буде рухатися кортеж з домовиною загиблого воїна.

Прощання з загиблим воїном відбудеться сьогодні 14 березня 2023 року, в селі Олександрівка - о 13.00 год. біля домоволодіння, де проживав наш земляк, в 14.00 год. – в центрі села.

Закликаємо всіх гідно вшанувати пам’ять загиблого воїна, Героя-земляка КУРНАТА Анатолія Вікторовича.

Повернутися назад