Головна > Новини > Презентація виставки15.03.2023, 16:09

Презентація виставки

В Добровеличківському краєзнавчому музеї  до Всесвітнього дня поезії, який щорічно святкують  за ініціативою ЮНЕСКО 21 березня, за участі заступника Добровеличківського селищного голови Височанської  Ірини Вікторівни, начальника відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту селищної ради Личка Віталія Миколайовича, поетів-земляків, їх рідних, шанувальників творчості, презентовано виставку «Поезія – слово!.. Поезія – пісня, поезія - вільна душа».

Відкриваючи виставку, директор музею В. Грінченко розповіла про багаторічну співпрацю з поетами Добровеличківщини, про заходи, які відбувались у музеї, про засідання районної літстудії «Пролісок», творчі зустрічі з поетами: Іваном Мар’яновим, Анатолієм Ірхою, Наталією Природною, Наталією Бідненко, Тетяною Денисовець, Людмилою Юферовою, Валентиною Кондратенко-Процун, Оленою Денисовець, Оленою Приподобною, Валерієм  Онуфрієнком, Олександром Ляшком, а також презентації поетичних збірок, мистецькі зустрічі з літераторами в рамках заходів «Ніч у музеї», літературно-музичні зустрічі,  щорічні поетичний марафон до Дня незалежності України «Історія України у віршах» і поетичні читання до Всесвітнього дня поезії.  Наші земляки не тільки талановиті поети, вони мають і співочий талант,  і неабиякі артистичні здібності. Багато їх віршів покладено на музику і звучать  у авторському виконанні та  виконанні відомих співаків та  вокальних гуртів.

Їх твори друкуються у місцевому періодичному виданні «Сільське життя», обласних газетах, літературно-мистецькому та громадсько-публіцистичному журналі обласного літературного об’єднання «Степ».

Презентація супроводжувалась показом слайдів із світлинами поетичних зустрічей.

Перед учасниками заходу виступили поети: Надія Горбатюк, Тетяна Денисовець та Анатолій Ірха, які провели присутніх у неповторний світ поезії. Звучали патріотичні вірші, ліричні - про природу рідного краю у всіх її барвах та сатиричні твори.

Заступник селищного голови Ірина Височанська та  начальник відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту селищної ради Віталій Личко привітали поетів  із святом,  висловили захоплення їх творчістю за вміння передавати свої почуття у віршованій формі,  побажали всім перемоги і мирного неба, здоров’я, творчої енергії, оптимізму нових тем, ідей нових збірок і вдячних читачів.

Повернутися назад