Головна > Новини > Привітання з ювілеєм3.05.2023, 10:51

Привітання з ювілеєм

02 травня 2023 року свій 90-річний ювілей відзначив житель селища Добровеличківка ОСАДЧИЙ Володимир Олександрович.

За дорученням селищного голови Володимира ОСІЄВСЬКОГО до ювіляра завітали заступник селищного голови Ірина ВИСОЧАНСЬКА, директор «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради Інна МІЛЮТІНА, представник від ветеранської ради Світлана ДЗІНА та кореспондент ІВО «Сільське життя» Альона КРИШЕНЬ.

Щирі вітання міцного здоров’я, сімейного затишку, Божого благословення, життєвого оптимізму та мирного неба над головою  були адресовані ювіляру.

Володимир Олександрович був безмежно вдячний за проявлену до нього увагу і турботу з боку влади та  дякував за вітання.

Дійсно, життя — це найвища цінність, найкращий подарунок долі. Саме тому ми маємо цінувати кожну секунду, завжди вірити в краще та не забувати про людей, які прожили такий поважний вік.

Повернутися назад