Головна > Новини > Співчуття з приводу загибелі нашого воїна КОНОНЕНКА Олега Анатолійовича8.05.2023, 14:32

Співчуття з приводу загибелі нашого воїна КОНОНЕНКА Олега Анатолійовича

27 квітня 2023 року в районі міста Часів Яр Донецької області внаслідок обстрілів артилерії противника, отримавши поранення несумісні з життям, загинув наш земляк, солдат, бойовий медик 3 механізованого взводу 3 механізованої роти військової частини  Збройних Сил України КОНОНЕНКО Олег Анатолійович, 1978 р.н.

Олег Анатолійович віддав життя, боронячи Батьківщину від російського загарбника, в боротьбі за територіальну цілісність та державний суверенітет нашої країни, за мир та спокій на рідній землі.

Добровеличківська селищна рада висловлює глибокі, щирі співчуття родині, рідним та близьким загиблого.

В цей сповнений тугою та жалем час, вся громада з глибоким сумом розділяє ваше горе та біль втрати.

Ми підтримуємо родину в дні скорботи.

Вічна пам’ять Захиснику України!

Прощання з воїном відбудеться 9 травня  2023 року, об 11.00 годині біля домоволодіння, де проживав загиблий (смт Добровеличківка, вул.Промислова 20).

О 12.00 годині на площі біля КЗ «Центр культури та дозвілля» (селищний будинок культури) відбудеться загальноселищне прощання із воїном-земляком.

Про час проведення коридору шани буде повідомлено додатково.

Повернутися назад